V úvodu je třeba podotknout, že náš výkon nabral jiných rozměrů i díky zařazení čtyř hráčů z kádru A týmu do pole, na jejichž kvalitu se napojili i další a fotbal z naší strany snesl hodně vysoké měřítko. Už v 8 min skóroval hlavou Juliš po centru Zrůsta a do poločasu se ještě dvakrát trefil Rybička. Úvod druhého dějství nebyl z naší strany optimální a i když jsme o přestávce nabádali hráče ke stále stejné aktivitě, tak soupeř využil naší nekoncentrovanosti a Svobodou snížil. Nicméně jsme žádné drama nepřipustili a po dalších brankách dokráčeli k jasnému vítězství. Je ale potřeba říci, že i jasný výsledek nijak nesnižuje výkon Svitav. Hrají dobrý kombinační fotbal, rozdali si to s námi s otevřeným hledím a rozhodně si zaslouží za předvedenou hru velkou pochvalu.

11. kolo, 9. 10. 2021 v 10:15, Stadion Za Vodojemem, Chrudim
7:1
3:0
MFK Chrudim B – TJ Svitavy

Statistiky zápasu

Branky: 8 min Juliš, 30 min Rybička, 41 min Rybička, 55 min Žalud (pk), 58 min Juliš, 65 min Rybička, 67 min Rybička -47 min Svoboda. ŽK: 0:3 (Jukl, Čížek, Novák). Rozhodčí: Valenta, Louvar, Pagáč, DS Reinberg

Sestavy

MFK Chrudim B
Ordelt, Šindelář, Holeček, Kopecký D. st, Zrůst (64 Fikejz), Juliš (76 Koutský), Kesner (64 Kopecký D. ml.), Žalud, Vácha (61 Mrázek), Šplíchal, Rybička (72 Linhart)

TJ Svitavy
Cabal, Tůma, Chlup (74 Bednár), Horák (64 Czehowský), Veselský (20 Válek), Jukl, Čížek (64 Novák A.), Ehrenberger, Juřík, Svoboda (59 Brázda), Novák J.